Мушкетери короля проти гвардійців кардинала

Мушкетери короля проти гвардійців кардинала.

Олександр Дюма говорив, що для нього історичні факти всього лише цвяхи, на які він вішає свої романи. 

В контексті останніх передвиборчих пристрастей мені здається, що кандидати на посаду президента починають «вішати» локшину на вуха виборців. І все це на тлі протистояння СБУ та МВС, яке нагадує бійки мушкетерів короля та гвардійців кардинала в романах французького письменника. 

Чому розпочалася війна «погонів та компроматів», що відволікає СБУ ловити шпіонів, а МВС злочинців? Та чому українські силовики почали нагадувати чи то клоунів, чи то блазнів?

Війна компроматів або хто більше вкине «лайна на вентилятор»?

20 лютого Юлія Тимошенко заявила, що Петро Порошенко хоче купити 6 мільйонів голосів! 
Мовляв, діючий гарант найняв армію агітаторів, в якій кожен боєць отримав пластикову ID-картку і для заохочень півтисячі гривень. На думку Леді Ю, завдання цих «Іуд» – завербувати потенційних виборців, у яких виманюють персональні дані та голос на виборах Президента України 2019! 

«Стара система звикла жити так, як вона живе. Так, після Революції гідності вони зламали декілька парканів навколо Межигір’я. Але стара система – вона залишилася жити. Фотографують цих нещасних пенсіонерів з 500-гривневою купюрою для того, щоб залякати людину і зафіксувати на фото, що людина 500 гривень взяла і боялася після того навіть дихати, не те, щоб не проголосувати за діючого президента!» – зазначила Юлія Тимошенко. 

По суті екс-прем’єрка звинуватила діючого гаранта у тому, що він хоче накрити Україну «сіткою». 

Мовою політтехнологів – накрити країну контрольованим голосуванням. Тобто, виборець отримує спочатку аванс у 400 або 500 гривень, а після надання фото зі смартфону в день голосування, на якому зафіксована потрібна позначка в бюлетені, на картку надходить ще декілька сотень бонусів. Соратники Юлії Тимошенко надали начебто докази підкупу виборців до МВС і те одразу відкрило кримінальне впровадження. 

Хоча у Петра Олексійовича від таких звинувачень відхрестилися! 

«Я категорично відкидаю будь-які звинувачення, що пропонуються гроші за голосування!», – заявив Олег Медведєв, речник передвиборчого штабу П. Порошенка.
Мушкетери та гвардійці або «хто платить, того і музика»

А далі розпочалось все немов у Дюма! 

Після скандальної заяви Тимошенко, СБУ почала обшуки в штабах Юлії Володимирівни. «Есбеушники» запевнили, що знайшли та вилучили десятки тисяч доларів, які мали піти на підкуп виборців. А після ознайомлення з виявленою «чорною бухгалтерію» вирішили, що натрапили на слід так званої «виборчої піраміди» бютівців. 
Виборча піраміда пані Юлії працює практично за тим же принципом, що і «виборча сітка» гаранта. Співробітники СБУ не виключають, що «виборчу піраміду» соратникам Тимошенко допомагали зводити довірені особи від Путіна та Жириновського. «Рука Кремля – як же може бути інакше?», – заявили скептики. Тож дотепники запропонували перейменувати СБУ в СБП! Тобто, Служба безпеки Порошенка! Та «маски-шоу» на цьому не завершились.

Слідчо-оперативна група поліціянтів провела обшуки в одному зі штабів «Блоку Петра Порошенка». І що Ви думаєте? Поліцейські запевнили, що знайшли докази намірів підкупу виборців! «Було затримано мешканців Києва та Нікополя – Мальцев і Лиховид. Вони є співробітниками одного з підрозділів виборчого штабу Петра Порошенка. Входять в польову структуру, яку очолює керівник проекту побудови мереж для голосування технолог БПП Дмитро Касьянов», – зауважив Вадим Івченко, нардеп від «Батьківщини». Після отриманих пояснень поліціянти підозрюваних відпустили. «На их спасение по команде из Киева бросились местные прокуроры и сотрудники СБУ», – пояснив Антон Геращенко, радник міністра МВС. 

Або хрестика зніміть, або труси вдягніть!

От як після того не вірити пліткам і тому, що СБУ під ковпаком «шоколадного короля», і діючого президента Петра Олексійовича! Як не потролити МВС, співробітники якого чимось нагадують гвардійців кардинала, які служать не закону та українцям, а пану Авакову! Такому собі Рішельє українського розливу! 

«Это очень сильный политический сигнал. МВД и полиция, очевидно, становятся на сторону оппозиции. Уникальный случай в истории Украины. Власть идет на выборы в условиях жесткой политической конкуренции, и полиция принимает сторону оппонентов действующего президента. Думаю, что в ближайший месяц последуют дальнейшие столкновения между правоохранительными органами в связи с приближением даты выборов и эскалацией психоза в главных политических штабах» – заявив Юрій Бутусов, український журналіст та головний редактор Цензор.нет. 

Злі язики запевняють, що Арсеній Аваков поставив на передвиборчих перегонах на Юлію Тимошенко. А в разі її успіху, український Рішельє отримає посаду прем’єра. Якщо українці визначаться, що їм потрібен «порох» – Арсену Борисовичу доведеться шукати щастя в чужих краях. Але те, що силовики намагаються одягнути на руки один одному кайданки – вирок для українських правоохоронців. За що ми їм платимо? Щоб вони ловили шпигунів, терористів та злочинців! 

А чим займають наші доблесні люди в погонах? Зрештою, кому вони давали присягу служити: українському народу, королю чи кардиналу? 
Тож так і хочеться нагадати мушкетерам короля та гвардійцям кардинала приказку: «Або хрестика зніміть, або труси вдягніть!».