“Я комусь заважаю”

“Я комусь заважаю”

Тут потрібно поставити: знак питання, знак оклику, тире або три крапку. Все рівно, це відобразить суть того, що відбувається.

Кожного дня, я в мережі бачу замовні статті про себе, які спрямовані на заплямування репутації. 
Я особисто хочу подякувати агенції, яка цим займається, хочу подякувати замовнику, який за цей ЦИРК платить гроші.

Чому подякувати? 
Тому що стало видно замовний характер інформаційної атаки. Шановні ПАНИ почали допускати помилки в текстах, бо писати потрібно швидко – воно ж пригорає (нижче приклади).
Вузькі факти, домисли, вирвані з контексту фрази – біда, а не журналістика. Грубі помилки в текстах – це свідчення того, що користуюються GOOGLE перекладачем, бездумно, швидко, бо коли тут думати, коли за “сумашедшу” платять шаленні гроші.

Сьогодні ви валите “репутацію людини”, а завтра виєте, що країна у нас відстала та повністю корумпована. А ви до того не причетні ?

Ну а поки дам відповідь на декілька болючих питань для свого “таємного” медіакіллера.

ПІСОК – я ним не займалася і не займаюсь. В цю історію мене втягували, щоб примусити мене віддати активи. Техніку, орендою якої колись займалась моя компанія. Немає жодної відкритої кримінальної справи, де фігурую я та пісок ( перевіряйте ви ж журналісти).

АТЕК – я лише директор, і то в минулому. Будучи директором, не дозволила “взути” державу на оборудках пані Зварич, на псевдо танках. Але це вже історія.

ПОЛІТИКА – так, я депутат Обухівської районної ради. Я була обрана людьми і в очі можу подивитись кожному виборцю. Так, я не домовляюсь з баригами та корупціонерами. Я проти мафіозної системи, яку створюють в нашій державі.

Так, я веду перемовини з БЮТ. Так, я тверезо оцінюю шанси політичних сил. Політика – це вміння домовлятися з політиками, а не з ідіотами, що “тирять” гроші на розкраданні армії та дерибані підприємств Обухівського району.

Я попереджала і попереджаю – я проти систем та схем. Тому, система, яку зараз “кують” на 94му виборчому окрузі “друзі” Порошенка, вона об мене скоріше сточить зуби, ніж перекусить. Люди бачать все.

Ви можете з фейками вийти з Інтернету, друкувати газети, робити замовні сюжети та все що завгодно, але…

Дайте відповідь собі – куди ви подінетесь, якщо ваші “шефи” вас зіллють? Та чи вистачить часу вам, щоб придумати як відбрехатися? 
Наскільки ви готові вийти в правове поле, щоб відповідати за замовні матеріали ?

Вас цікавить звідки в мене гроші? Ви ж журналісти – пошукайте далі і глибше.
Ви ж навіть не знаєте, що свого часу, я мала успішний бізнес в одній із європейських країн. Наголошую МАЛА, а то ви зараз самі себе «перекопаєте».

Коротше кажучи, я вам дякую за увагу до моєї персони. Бо та кількість «ЗАМОВНОГО ГІВНА» в інтернеті ясно вказує на те, що я на правильному шляху. 
Бо я заважаю “розірвати” та приватизувати Обухівщину окремим особам.

Добро переможе, ваша Лариса Ільєнко 😊